O PROJEKTE

Logo na webstránku

Projekt, inšpirovaný komunitnými princípmi zo severských krajín, propaguje myšlienku zdravého spôsobu dochádzania do školy. Umožňuje nielen vyhnúť sa zápcham a ísť do školy prirodzenejšie, ale buduje aj komunitnú dôveru. Starší odprevadia mladších a pomáhajú dobrovoľníkovi - koordinátorovi.

V podmienkach Banskej Bystrice je projekt atraktívny nielen pre tých, čo bývajú v blízkosti škôl, ale aj pre tých, ktorí trávia desiatky minút v zápchach pred areálmi škôl pri vykladaní ratolestí z auta. Zapojením sa do projektu jednoducho vyložíte dieťa na niektorom z nástupných bodov a pokračujete do práce.

 

Malýýýý

 

Pre všetkých školákov 

"Pešo do školy" je naozaj pre všetkých. Deťom z okrajových častí mesta alebo prímestských obcí je k dispozícií DETSKÝ TAKSÍK LABRADOR vybavený detskými sedačkami a bezpečnostnými pásmi. Túto službu v Banskej Bystrici využilo už vyše 800 detí.

Deti sa stretnú každé ráno na "zbernom mieste", odkiaľ v skupinke pokračujú do školy pod dozorom koordinátorov. Rodič sa tým pádom nemusí báť o situáciu na prechode pre chodcov a bezpečný príchod do školy.

 

O projekte napísali, povedali...

 

 

 NAPÍSALI O NÁS 1                          NAPÍSALI O NÁS 2
nAPISALI         Bez

 

 

Za podporu ďakujeme

Projekt Pešo do školy je realizovaný vďaka grantovej podpore z Nadácie pre deti Slovenska. 

logo_NDS

images

 

 

Za aktívnu participáciu a pomoc pri realizácií ďakujeme dobrým ľuďom z MARATHON Banská Bystrica.

MARATHON BB

 

 

 

 

more best replica watch site. special info swiss replica watches. check this link right here now www.wannawatches.com. More hints imitation watches. supply replique montre de luxe. their website swiss watches replica. Website https://fake-watches.top/. my response https://www.natl-scientific.com. click for info walletswatchesandthings.com. With Fast Delivery fake watches for sale. additional resources fake watches. provide https://www.commercewatches.com/. you can check here rolex copies cheap. my sources https://www.epatekphilippe.com. favorite omega speedmaster replica. web link https://www.richardmilleaaa.com/. have a peek at this site https://www.richardmillebest.com. index mapwatches. more info here bell and ross replica watches. 65% off replica breitling.