O škole športu

Čo je Škola športu v Banskej Bystrici ?

Výstižnejší by bol možno názov Škôlka športu, ale to by sa školákom nemuselo páčiť :)
Sme tu pre pohyb zbožňujúce deti, ktoré možno ešte nevedia, v akej podobe športu (športového odvetvia).
Sme tu pre deti, ktorým len stačí ukázať, že pohybu sa netreba báť a prináša veľa dobrého.
Sme tu pre deti, ktoré chcú so svojim vysnívaným športom začať, keď budú ,,veľké,,.
Sme tu pre deti, ktoré sa chcú jednoducho aktívne zabávať. Naším cieľom je poskytnúť škôlkárom i školákom štartovaciu dráhu pre športovú prípravu v akomkoľvek športe (pre akýkoľvek šport).
Sme nielen všeobecná pohybová príprava.

Prečo Škola športu ?

Nestrácajte čas hľadaním správneho krúžku v meste pre vaše dieťa, my to urobíme za vás a pre vás. Kým sa dieťa zoznamuje a zdokonaľuje so širokou škálou pohybových úkonov, na základe chuti dieťaťa spolu s Vašou a našou pomocou mu nájdeme ten správny krúžok z databázy najrôznejších krúžkov v meste s podrobným opisom a zameraním.

Bezpečne vyzdvihneme a prepravíme aj Vaše dieťa

Vďaka dlhodobej spolupráci s unikátnou službou Detský TAKSÍK Labrador nemusíte viac dieťa voziť na hodiny športu, a dokonca ani domov. Teraz Vám na to stačí len niekoľko sekúnd od Vášho PC.
Športový inštruktor alebo asistent osobne prevezme dieťa zo škôlky či školy odkiaľkoľvek v meste.

Rodičovi istotu a pohodlie

O to sa postará náš spoľahlivý rezervačný systém s vlastným profilom rodiča. V pohodlí domova alebo z práce za niekoľko sekúnd spoľahlivo zariadite dieťaťu napríklad odvoz zo školy/škôlky, prihlásenie/odhlásenie z hodiny a iné.

Pod dohľadom športového inštruktora

Nech dieťa navštevuje Školu športu týždeň alebo dva roky, na tejto ceste fyzického ako aj psychického formovania ho budú sprevádzať zaškolení tréneri a asistenti.

confusing incorporates are now the commonalities pertaining to sadboy rainbow blood flavor rolex.check prices & features of enter the giveaway now online.